Společnost ALTA, s.r.o.

ocigr.png

ALTA, s.r.o. dodává na trh výrobky vysoké kvality, máme individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho požadavkům. Komunikace s námi je bezproblémová.

Naše pracoviště je vybaveno nejmodernější technologií. Používáme digitálně řízené obráběcí stroje. Jako jediná firma v Čechách používáme k vědeckotechnickým výpočtům vlastní software. Náš software vypočítá nejen parametry čoček, ale řídí číslicové stroje. Kvalita výrobků je průběžně kontrolována tak, aby byla zachována vynikající jakost a požadované hodnoty, které svou přesností převyšují požadavky udávané příslušnými normami.


ALTA, s.r.o. byla první firmou na našem trhu, která zavedla výrobu fototropních plastů, a jedna z prvnich zavedla výrobu plastů z vyššich indexů lomu.

ALTA, s.r.o. – výroba polarizovaných předvěsů na míru. Vyrábíme polarizované předvěsy z triacetátu (tlouštka folie pouze 1,2 mm) v kombinaci černý kov/tmavošedá čočka. Jde použít i na vrtané obruby. Jsme schopni vyrobit na 90 procent obrub v závislosti na optické korekci a tvaru obruby. Prosím, konsultujte přímo s námi, nebo u svého očního optika – žádejte FLEXI KLIP ALTA.

Jako první česká optická firma jsme zavedli používání NdYag laseru pro veškeré opravy kovových obrub. Použití NdYag laseru je výhodné proto, že umožňuje volit velice přesně energii laserového pulzu v rozmezí 1-50 W, je možné volit frekvenci pulzu a šířku optického svazku v rozmezí 0,2 mm až 2,00 mm. Práce probíhá v ochranné atmosféře argonu a obsluha pracuje pod stereo-mikroskopem. Svařování laserem je tak přesné, že jím dokážeme svařit prasklou kytarovou horní strunu E.

alta_obchod180.jpg podvecer_alta_venku2.pngalta_venku1.jpg


alta2_180.jpg sokol_vnitr.jpg dejvicka_optika.jpg sokolovks_vstupo_in180.jpg

drevo_0802_logo.jpgdrevo_logo2.png