Osobní konzultace

rodenstock_logo.jpg

ImpressionIST od firmy RODENSTOCK - perfektní zážitek při měření individuálních multifokálních čoček (Free Form technologie)!!

V naší společnosti ALTA OPTIKA jsme hrdí na přesné měření a aplikování multifokálních čoček zákazníkům, jejichž okruh se neusále rozšiřuje a kteří společně s pokrokem v medicíně a vědě, průběžně zvyšují své požadavky na vidění a jeho korekci. To co jinde nazývají uxusem, je pro nás naprostým standardem.


ImpressionIST od firmy RODENSTOCK je vysoce sofistikovaný 3D zrcadlový měřící systém, který nám umožní změřit Vaše nové obruby v kombinaci s čočkami a to velmi rychle a jednoduše. Jediné, co musí zákazník, který bude měřen na systému ImpressionIST učinit, je koukat do zrcadla při Vašem normálním postavení a držení hlavy a na nás již zbývá udělat ostatní, samozřejmě za pomoci nejmodernější techniky. Během tohoto úkonu není žádná nutnost fyzického kontaktu mezi zákazníkem a měřícím systémem.

Speciální dvou-kamerový systém uvnitř zrcadla změří všechny potřebné parametry pro individuální multifokální čočky jednoduše a šetrně v jednom vyfocení. ALTA a RODENSTOCK nabízejí perfektní vidění s multifokálními čočkami s Free Form technologií! S asistencí 3D měřícího systému ImpressionIST, který změří všechny potřebné údaje, je zákázník rychle a přesně změřen!

PLUS Rodenstock DNEye®! DNEye® od firmy Rodenstock - perfektni zážitek při měření individuálních multifokálních čoček! Alta ve spolupráci s firmou Rodenstock nyní nabízí DNEye® scanner. Touto metodou se měří a koriguje i aberace vyšších řádů pro vidění na blízko a do dálky. Děláme tak z něření i nákupu jedinečný zážitek. S brýlovými čočkami řady Impression s technologii DNEye® dokážete využít svůj zrakový potenciál na 100%!

Rodenstock DNEye.jpgRodenstock DNEye2.jpgrodenstock_ist.jpg

Údaje, které ImpressionIST změří:

  • Pupilární distance
  • Vzdálenost rohovky od vrcholu čočky
  • Prohnutí obruby (Face Form úhel)
  • Inklinace obruby
  • Data centrace a rozměry obruby


Zveme Vás ke zkušenosti se systémem ImpressionIST/DNEye® k nám na adresu:

Oční optikaALTA, Vlastina 575/2a, Praha 6 


V lokalitách Sokolská je možné se objednat u očního lékaře.
Oční optika ALTA, Sokolská 1638/37 , 120 00 Praha 2
Tel: 778 755 169

Měření zraku provádíme po předchozím objednání na adrese:

Oční optika ALTA: Vlastina 572/2a , 161 00 Praha 6
Objednávky a případné dotazy na tel: +420 233 312 665

alta_obchod180.jpg zvenku3.jpg         Jak nás najdete?
mapa_s_lupou.jpg

NOVĚ v ALTĚ


Optická koherentní tomografie (OCT) je neinvazivní, nekontaktní transpupilární zobrazovací diagnostická metoda, která umožňuje provést a znázornit řezy sítnicí s vysokou rozlišovací schopností.Zeiss-Cirrus.jpgFORUM.jpg