Z laboratoře společnosti ALTA s.r.o.

ocigr300v.pngALTA, s.r.o  dodává na trh optické výrobky vysoké kvality, máme individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho požadavkům. Komunikace s námi je bezproblémová.

Naše pracoviště je vybaveno nejmodernější technologií. Používáme digitálně řízené obráběcí stroje. Jako jediná firma v Čechách používáme k vědeckotechnickým výpočtům vlastní software. Náš software vypočítá nejen parametry čoček, ale řídí číslicové stroje. Kvalita výrobků je průběžně kontrolována tak, aby byla zachována vynikající jakost a požadované hodnoty, které svou přesností převyšují požadavky udávané příslušnými normami.

ALTA, s.r.o. byla první firmou na našem trhu, která zavedla výrobu fototropních plastů, první s výrobou plastů z vyšších indexů lomu.

ALTA, s.r.o. velkoobchod s brýlovými obrubami. Výhradní zastoupení firmy LINEA ROMA, a Quality Masters. Americká firma Quality Masters má řadu celosvětových patentů na předvěsy s magnetickým pantem. Žádejte je u svého optika.

ALTA, s.r.o. – výroba polarizovaných předvěsů na míru. Vyrábíme polarizované předvěsy z triacetátu (tlouštka folie pouze 1,2 mm) v kombinaci černý kov/tmavošedá čočka. Jde použít i na vrtané obruby. Jsme schopni vyrobit na 90 procent obrub v závislosti na optické korekci a tvaru obruby. Prosím, konsultujte přímo s námi, nebo u svého očního optika – žádejte FLEXI KLIP ALTA.


DNEye Scanner


ALTA, s.r.o. ve spolupráci s firmou Rodenstock nyní nabízí DNEye® scanner. 

Touto metodou se měří a koriguje i aberace vyšších řadů pro vidění na blízko a do dálky. Děláme tak z měření i nákupu jedinečný zážitek. S brýlovými čočkani řady Impression s technologii DNEye® dokážete využít svůj zrakový potenciál na 100%!


DNEye.jpg


ALTA, s.r.o. je hrdým partnerem firmy RODENSTOCK

3D Free Form - Individualní Progressivní Čočky
Impression® od RODENSTOCK

impressions%20award.jpg
'Nikdo jiný nemá více zkušeností!'


O 40% Lepší Vidění na Blízko

Musite neustále přibližovat nebo oddalovat noviny tak, aby čtení bylo co nejpohodlnější? Užili byste si více Vaše koníčky pokud byste viděli lépe na blízko? Je Vaše zorné pole značně omezeno na pracovišti nebo při každodenních aktivitách? Diky nové technologii už není snem o 40% lepší vidění na blízkou a střední vzdálenost.

Nový!!!!! ImpressionIST pro ALTAipressions.jpg

Vaše výhody:

 •     Širší vizuální zóny a ostřejší vidění na blízko
 •     o 40% lepší vidění na blízkou a střední vzdálenost
 •     maximální komfort vidění
 •     pohodlnější při čtení a práci na PC
 •     individuální výroba pro každého nositele
Solitaire® Protect Plus - křištálové čisté pro jasné vidění (antireflexní vrstva)

Vaše výhody:

 •  waterrepellent.jpg   dlouhá živostnost diky vynikajíci ochraně proti poškrábání
 •     odolný vůči teplotním rozdílům
 •     žádné kapky vody
 •     odpuzuje prach
 •     jednoduché čištění
 •     žádné rušivé odrazy
 •     volný pohled pro Vaše oči


drivewear.gif

Zatažená obloha

Vysoce kontrastní žlutozelený odstín zlepšuje rozlišení detailů

zatazena-obloha.jpg Při nízké intenzitě denního světla má čočka kontrastní žlutozelené zabarvení, které výrazně rozjasňuje vidění a zajišťuje maximální přenos obrazových informací do oka. Velmi účinný polarizační filtr odstraňuje rušivé odrazy světla, které mohou ve slabých světelných podmínkách výrazně omezit vidění.

 

Ostré slunce za čelním sklem

Měděný odstín pohlcuje přebytečné světlo a zrcadlení

ostre-slunce.jpg Při ostrém denním světle za čelním sklem automobilu se zabarvení čočky změní na měděný odstín. Sníží se celková intenzita světla procházejícího do oka a polarizační filtr eliminuje nebezpečné oslepující oslnění odraženým světlem. Spojení nové fototropní vrstvy s polarizačním účinkem zajišťuje řidiči zvýšenou schopnost jasného vidění.

 

Ostré slunce ve venkovním prostředí

Tmavě hnědá barva poskytuje optimální ochranu zraku

ostre-slunce-venek.jpg Při ostrém slunci ve venkovním prostředí se zabarvení čočky změní na tmavě hnědý odstín. Tak je aktivován filtr, který chrání zrak proti oslnění a zejména proti škodlivému UV záření. Komfort vidění umocní polarizační filtr, který eliminuje velké množství rušivých odrazů, které jasné sluneční světlo způsobuje.

 

nupolar.jpg
cocky-system.jpg

Polarizační čočky zlepšují nejdůležitější funkci brýlí: zdokonalení ostrosti vidění. Jedná se o důsledek speciální vlastnosti polarizačních čoček - schopnosti odfiltrovat oslepující horizontální odlesky. Tohoto výsledku nelze dosáhnout žádnými jinými čočkami, nebo úpravami.

 

Bez polarizačních brýlí

bez-bryli.jpg

S polarizačními brýlemi

s-brylemi.jpg

Polarizační brýlové čočky získávají na popularitě a jsou nabízeny stále větším počtem výrobců, proto by se mohlo zdát, že jsou všechny tyto čočky vyráběny stejně a jsou stejné kvality se stejným efektem, což samozřejmě není pravda.

NuPolar je světovým lídrem v oblasti korekčních polarizačních čoček. V nárocích na optiku, polarizaci, výkonnost, konzistenci barev, tepluvzdornost a spoustu dalších faktorů, se kvalitě značky NuPolar nic nevyrovná. NuPolar Vám garantuje tu nejpokrokovější a nejlepší polarizační čočku. Při objednávce polarizačních čoček vždy volte NuPolar.

trilogy.gif
proc-prave.jpg


 • Velmi odolné (stejně jako polycarbonát, navíc bez vnitřního pnutí a odolné vůči chemikáliím)
 • Lehké a tenké (index lomu 1,53, měrná hmotnost 1,11, o 20% lehčí než CR 39 )
 • Skvělé optické vlastnosti (Abbeovo číslo 45, 100% ochrana proti UV záření )

TRILOGY je nová generace brýlových čoček vyrobených z materiálu Trivex. Tento materiál byl speciálně vyvinut pro moderní vrtané brýle.

Brýlové čočky Trilogy jsou vysoce odolné proti nárazu a vydrží i značný mechanický tlak. A to vše při zachování vynikajících optických vlastností, včetně integrované ochrany proti UV záření. Trilogy jsou tak pevné, lehké a tenké, že jsou vhodné nejen do vrtaných, ale i do sportovních a dětských brýlí.

Gravírujeme obrázky a písmena, znaky zvěrokruhu na brýlové čočky

Gravírujeme jako jediná firma v Čechách - vyberte si gravůru, nebo Vám uděláme na přání.


Katalog1.jpg

Katalog2.jpgKatalog3.jpg